Opublikowany: pt, Sie 9th, 2019

“Ogrodnikowi” grożą trzy lata więzienia (FOTO)

Głogowscy policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 300 porcji marihuany oraz zlikwidowali uprawy konopi indyjskich. Rośliny rosły zostały na obszarze niezabudowanym, gdzie konopie nie były jeszcze zebrane, a kilka sztuk zostało też zabezpieczonych na terenie posesji, w jednej z miejscowości powiatu głogowskiego. W sprawie zatrzymano 36-letniego mężczyznę.

W wyniku przeprowadzonych działań, policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 300 porcji marihuany. Funkcjonariusze w pierwszym etapie zlikwidowali plantację krzewów konopi indyjskiej, która mieściła się na terenie niezabudowanym. Następnie policjanci zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskiej, które przechowywane były w jednym z domów na terenie powiatu głogowskiego.

– W wyniku działań policjantów zatrzymany został 36-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Mężczyzna odpowie z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi do trzech lat pobawienia wolności – informuje aspirant Łukasz Szuwikowski z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

.

Fot. KPP w Głogowie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..