Opublikowany: pt, Cze 5th, 2020

Ogólniak gotowy do egzaminu maturalnego (WIDEO)

Liceum Ogólnokształcące w Jaworze czeka na tegorocznych maturzystów.  Sale zostały odpowiednio przygotowane, na stronie szkoły są szczegółowe instrukcje. W jaworskim ogólniaku w tym roku do egzaminu dojrzałości przystąpi 87 absolwentów.

To będzie inna matura niż w poprzednich latach. Pierwszy raz w historii szkoły egzaminy pisemne odbędą się aż z takim opóźnieniem. Do nowych warunków muszą się dostosować zarówno maturzyści jak i komisje egzaminacyjne. Wszystkich obowiązywać będzie dezynfekcja rąk i zachowywanie odpowiedniego dystansu. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i będą umieszczeni w czterech salach.

Miejsca siedzące wylosuje za nich osoba wyznaczona z komisji. Dopiero po zajęciu miejsc będzie można ściągnąć maseczki. To tylko niektóre z obowiązujących wytycznych. Więcej o przygotowaniach i przebiegu egzaminów mówi dyrektor LO w Jaworze, Mieczysław Michalski w materiale TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..