O tym czy „Ma talent” zadecydują SMS-y

Legniczanin Paweł Pomazan dostał się do półfinału popularnego programu TVN „Mam talent”. Utalentowany Dolnoślązak niebawem wystąpi na żywo, walcząc o finał z siedmioma konkurentami. Od widzów, wysyłających SMS-y zależy, czy dostanie się do ścisłej czołówki.

Pawła Pomazana bardzo mocno wspiera żona Katarzyna. – Przyłączmy się do jej apelu i wysyłajmy swe głosy na utalentowanego legniczanina – apelują do mieszkańców władze miasta, które bardzo wspierają swego artystę.

Paweł Pomazan swoim śpiewem już podbił serca jurorów i publiczności w studiu, która nagrodziła go owacjami na stojąco. Wykonywał utwór Shakin Stevensa „A Love Worth Waiting For”.

Legnicki artysta ma 44 lata. Śpiewa od 15 roku życia. Przez osiem lat należał do Zespołu Pieśni i Tańca Legnica. Po odejściu z formacji założył, wraz z kolegą, własny zespół muzyczny, który działał przez 20 lat.

Teraz uczestnik talentshow marzy o nagraniu własnej płyty z autorskimi, romantycznymi utworami. Artysta wystąpi w telewizji na żywo w sobotę, 18 listopada. SMS-y oddane na niego na pewno pomogą mu w realizacji upragnionego celu.

ŹRÓDŁO UM LEGNICA

Dodaj komentarz