Opublikowany: śr, Wrz 5th, 2018

O czym Kukiz rozmawiał z prezydentem Raczyńskim?

Paweł Kukiz przyjechał do Lubina. Informację o wizycie posła opublikował na swoich fanpage’u w mediach społecznościowych prezydent Robert Raczyński. Chwilę później zdjęcia ze spotkania obu panów pojawiły się również na profilu Muzeum Historycznego.

 

Kukiz spotkał się z prezydentem Lubina. Wspólnie obejrzeli wystawę stałą w muzeum w ratuszu poświęconą Zbrodni Lubińskiej.

„Przy okazji wizyty w Miasto Lubin odwiedził mnie stary znajomy Paweł Kukiz. Nie mogło obyć się bez oprowadzenia po ratuszu i Muzeum Historyczne w Lubinie” – napisał na Facebooku Robert Raczyński.

Jaki był cel wizyty posła, którego kiedyś z prezydentem Raczyńskim, jako liderem Bezpartyjnych Samorządowców, łączyły polityczne interesy i współpraca?

– Rzeczywiście pan poseł Paweł Kukiz był wczoraj w ratuszu. W rozmowie z nim prezydent Robert Raczyński m.in. przypominał o konieczności działań w Sejmie na rzecz zniesienia szkodliwego podatku od kopalin – odpowiedział na nasze pytanie Jacek Mamiński, rzecznik prezydenta Lubina.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. POPiS pisze:

    Kukiz grajku , weź gitarę i se zagraj na rynku.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..