Opublikowany: nie, Maj 24th, 2020

Nowy dzielnicowy zaprasza do współpracy

Jaworska starówka to szczególne i reprezentacyjne miejsce w mieście chleba i pokoju. Znajduje się tam ratusz, muzeum, zabytkowe kamienice, sklepy, restauracje i oczywiście  turyści. To też spore wyzwanie dla dzielnicowego. Od kilku dni funkcję tą pełni sierż. szt. Jan Kołodziejczyk.

Rynek i okolice to tzw. rejon I, który obejmuje 34 ulice Jawora. Jan Kołodziejczyk jest policjantem z prawie 7 letnim stażem i dotychczas pełnił służbę w Referacie Patrolowo – Interwencyjnym jaworskiej komendy. Jak podkreśla – liczy na to, że zyska przychylność oraz zaufanie mieszkańców w swoim rejonie służbowym i jednocześnie zaprasza wszystkich do współpracy.

– Nowy dzielnicowy przyjmuje interesantów w pokoju nr 4 Komendy Powiatowej Policji oraz dyżuruje pod numerem telefonu stacjonarnego 47 8745 229. Z sierż.szt. Janem Kołodziejczykiem można się również kontaktować pod nr telefonu komórkowego 797-306-557 – informuje oficer prasowy Jaworskiej KPP.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..