Nowe radiowozy już dojechały

9 nowych radiowozów trafiło do komend na terenie Dolnego Śląska. Hyundai I-30 niebawem pojawią się na drogach, będą z nich korzystali funkcjonariusze drogówek i prewencji, m.in. w Legnicy oraz Złotoryi.

Auta marki Hyundai I-30 zostały już uroczyście przekazane we Wrocławiu, w obecności wicewojewody Jarosława Kresa i zastępcy komendanta wojewódzkiego podinsp. Roberta Frąckowiaka. Kosztowały w sumie ponad 1,3 mln zł.

– Będą wykorzystywane do codziennej służby patrolowej na terenie podległym komendom powiatowym w Miliczu, Strzelinie, Trzebnicy, Głogowie, Lubaniu, Złotoryi, Legnicy i Wołowie. Nowe radiowozy to już kolejne, a zarazem nie ostatnie jeszcze w tym roku uzupełnienie floty dolnośląskiej policji, w której sukcesywnie wymieniane są na nowsze kolejne auta – informuje nadkom. Kamil Rynkiewicz z sekcji prasowej KWP we Wrocławiu.

Wozy mają stanowić kolejne techniczne wzmocnienie fucnkjonariuszy prewencji i ruchu drogowego w codziennej służbie na terenie dolnośląskich powiatów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..