Opublikowany: pt, Gru 21st, 2018

Nowe radiowozy dla dzielnicowych

Fot. KMP Legnica

57 tys. zł kosztowały dwa nowe oznakowane samochody marki Hyundai, które od wczoraj można już zauważyć na legnickich ulicach. Jak podkreślają policjanci, kupno aut za blisko 57 tys. zł nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie podlegnickich gmin.

Na uroczystym przekazaniu kluczyków do dwóch radiowozów pojawili się przedstawiciele legnickiej policji, władz miasta oraz gmin, które wsparły zakupy: Chojnów, Kunice i Legnickie Pole. Ich wkład to ok. połowa wartości samochodów, reszta pieniędzy pochodziła z budżetu centralnego policji. Jak podkreśla jednak komendant Leszek Zagórski, bez pomocy lokalnych samorządów, auta nie trafiłyby nad Kaczawę.

– Oznakowany samochód marki Hyundai i 20, będzie wzmocnieniem działań realizowanych przez dzielnicowych komisariatu policji w Chojnowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Legnicy – przekonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..