Egzotyczne czartery z Wrocławia

Wrocławskie lotnisko_Arkadiusz ZachertREGION. Portugalska wyspa kwiatów Madera, grecki półwysep Peloponez i Kefalonia, tunezyjska Dżerba, czy orientalne Maroko – to nowe kierunki czarterowe przygotowane przez Port Lotniczy Wrocław na sezon letni.

 Do siatki 25 kierunków czarterowych, które znalazły się w ofercie lotniska w ubiegłym sezonie, dołączy 8 gorących nowości. Dwie z nich dotyczą Grecji, która minionego lata była bardzo chętnie odwiedzana przez podróżnych wrocławskiego lotniska. Liczbą turystów pobiła nawet popularny Egipt i Wyspy Kanaryjskie. Ten sukces spowodował, że do 6 kierunków latem 2014 roku dołączą dwa kolejne: Kefalonia, czyli malownicza wyspa położona na Morzu Jońskim oraz półwysep Peloponez, który będzie doskonałym miejscem do poznania najbardziej na południe wysuniętej kontynentalnej części kraju.

W sezonie letnim 2013 podróżni chętnie wybierali się na 10/11-dniowe wycieczki do tureckiej Antalyi.

Cieszące się również niesłabnącą popularnością, egipskie kurorty Sharm el-Sheik, Hurghadę i Marsa Alam uzupełni w nadchodzącym sezonie Taba. To drugie po Marsa Alam spokojne miasto dla osób, które szukają odpoczynku od zgiełku. Taba jest również dobrym miejscem do rozpoczęcia zwiedzania sąsiadującego Izraela czy Jordanii.

OPRAC. MG/FOT. PORT LOTNICZY WE WROCŁAWIU

 

 

Dodaj komentarz