Nowa strona miasta. Za 75 tys. zł

Bardziej funkcjonalna i przejrzysta, z informacjami podanymi w nowoczesnej i atrakcyjnej szacie graficznej – tak nową miejską stronę www.legnica.eu reklamują urzędnicy na kilka dni przed jej oficjalną premierą. I podają, że prace nad jej stworzeniem kosztowały ok. 75 tys. zł.

– Nasza nowa strona, tak jak poprzednia, zawiera kompendium wiedzy o mieście. Od teraz strona będzie jednak bardziej funkcjonalna, przejrzysta, a informacje podane będą w nowoczesnej i atrakcyjnej szacie graficznej – zapowiada Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. I dodaje, że w ramach zmian powstaną trzy nowe portale: miasta, gdzie będzie można znaleźć informacje o Legnicy, galerie zdjęć, mapy, itd.; Legnicart – kalendarz wydarzeń w mieście; oficjalna strona prezydenta.

Jak zdradzają urzędnicy, prace nad nową internetową twarzą Legnicy trwały kilka miesięcy i pochłonęły ok. 75 tys. zł. Jaki będzie efekt zmian? Przekonamy się już jutro, 8 stycznia, gdy witryna zostanie zaprezentowana internautom.

– Nowe portale przez pewien czas będą jeszcze modyfikowane i udoskonalane. To może spowodować pewne usterki i utrudnienia, za które z góry przepraszamy. W tym czasie zapraszamy również do odwiedzania portalu e-miasto.legnica.eu – zaznacza Rodak.

Dodaj komentarz