Nocne obserwacje prehistorii

Czy Tyrannosaurus rex w ciemnościach wygląda jeszcze straszniej? Jakie nowe zwierzę pojawi się w Parku Wrocławskim? O tym przekonamy się już niebawem. Przed nami kolejna edycja imprezy pn. „Noc dinozaurów”. Wydarzenie, które odbędzie się w połowie sierpnia w Parku Wrocławskim, będzie niezłą gratką dla miłośników prehistorii ale nie tylko.

 Kolejna edycja Nocy dinozaurów to niezła gratka dla miłośników prehistorii, którzy będą mogli podziwiać imponujące figury gadów pod osłoną nocy.

– W dniach 14-16 sierpnia bramy Parku Wrocławskiego będą otwarte do godziny 23:00. Dużą atrakcją będą podświetlone figury niektórych dinozaurów, które w ciemnościach będą się prezentować bardzo interesująco. Będzie to świetna okazja do wykonania wyjątkowych zdjęć – mówi Agata Bończak, dyrektor Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na odwiedzających Park Wrocławski w połowie sierpnia, czeka jeszcze niespodzianka zoologiczna. Dyrekcja Centrum Edukacji Przyrodniczej nie chce uchylić nawet rąbka tajemnicy, jakiego gatunku będzie nowy mieszkaniec lubińskiego ZOO. Warto śledzić fejsbukowy profil CEP, gdzie na bieżąco publikowane są najświeższe informacje. Tam, niebawem, będzie podana dokładna godzina prezentacji nowicjusza.

SIL/fot. archiwum

Dodaj komentarz