Opublikowany: wt, Cze 16th, 2020

Nocna kolizja na A4 (FOTO, WIDEO)

Trzy auta brały udział w nocnej kolizji na autostradzie A4 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na odcinku między węzłami Budziszów i Wądroże Wielkie bus najechał na tył auta ciężarowego. Ze sprawcą kolizji zderzył się kolejny bus. Jednej osobie pomocy medycznej udzielił Zespół Ratownictwa.

W busach podróżowali pracownicy firmy budowlanej. Na 110 kilometrze w kierunku Zgorzelca pierwszy bus uderzył w tył auta ciężarowego. Drugi bus jadący z tyłu nie miał szans ominięcia kolizji i również doszło do zderzenia. Nikomu z uczestników nic poważnego się nie stało. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego opatrzył jednego mężczyznę, który miał rozciętą wargę. Po zapoznaniu się z sytuacją jaworscy funkcjonariusze ukarali mandatem (500 zł) sprawcę – pierwszego z kierujących, który doprowadził do kolizji w wyniku zagapienia się. W miejscu zdarzenia ruch na A4 w tym kierunku przez kilkadziesiąt minut odbywał się wyłącznie lewym pasem.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..