Opublikowany: pon, Sie 26th, 2019

Niekwestionowany mistrz

Złotoryjski policjant sierż. szt. Andrzej Kocyła obronił tytuł Igrzysk Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem funkcjonariusz okazał się bezkonkurencyjny na zawodach w Chinach.

World Police and Fire Games to impreza dla sportowców, którzy na co dzień strzegą prawa i porządku w służbach mundurowych swoich krajów. To szansa dla policjantów, strazaków, oficerów służb granicznych, celnych i innych, by zademonstrowali swoje sportowe możliwości. W tegorocznej edycji zmagań sierż. szt. Andrzej Kocyła po raz kolejny obronił mistrzowski tytuł. Był faworytem w kategorii wagowej do 120 kg i tak jak w poprzednich edycjach okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając już 5. tytuł mistrza Igrzysk Służb Mundurowych z wynikiem 212,5 kg.

Sport nie jest jednak jedyną pasją złotoryjanina. – Jest zaangażowany w organizację programów i imprez sportowych dla młodzieży promujących zdrowy tryb życia. Jest prezesem Stowarzyszenia Sportowego Wyciskania Sztangi Leżąc Wilkołak – zaznacza jeden z jego kolegów, podinsp. Krzysztof Zaporowski.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. A pisze:

    Brawo, gratulacje !

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..