Niedoszły więzień zatrzymany podczas próby ucieczki

Polkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie stawił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego. Skazany na półtora roku pozbawienia wolności mieszkaniec gminy Radwanice trafił już do więzienia.

Niedoszłego więźnia szukali funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Dzięki pomocy dzielnicowych z Radwanic ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w swoim domu. Okazało się, że 36-latek rzeczywiście chował się na poddaszu budynku. Gdy usłyszał policjantów, postanowił uciec. Został zatrzymany jeszcze na swojej posesji.

– Mężczyzna był znany polkowickim policjantom, ponieważ wcześniej był podejrzany między innymi o kilka usunięć znaków identyfikacyjnych pojazdów oraz pomoc innym przestępcom w ukrywaniu pojazdów pochodzących z kradzieży – informuje starszy sierżant Przemysław Rybikowski, pełniący obowiązki oficera prasowego KPP w Polkowicach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..