Opublikowany: wt, Sie 20th, 2019

Neptun jak na widokówce sprzed lat

Fot. Łukasz Korczyński

Głogowianie chcą tchnąć życie w teren nad zatoką Neptuna. To okazja do powrotu do przeszłości i stworzenia pamiątkowego zdjęcia, które będzie wykorzystane do zrobienia okolicznościowej widokówki – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

To projekt, do którego uczestnicy przystępują dobrowolnie i finansują go z własnych funduszy. Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, spotkają się ok. godz. 16 nad zatoką. Punkt kulminacyjny, którym będzie wykonanie fotografii, zaplanowano na godz. 17.

– Przedsięwzięcie odbędzie się na zewnątrz dawnej restauracji Neptun przy ul. Piotra Skargi 31a. Happening ma być zwieńczeniem projektu Ładny Neptun. Wydarzenie ma przybrać postać pikniku, podczas którego każdy zapewnia przekąski i napoje we własnym zakresie. Okolica zostanie posprzątana, zapewnione będą stoliki i krzesła – tłumaczą inicjatorzy wydarzenia.

Widokówki, które będą efektem projektu, będą dostępne w Centrum Informacji Turystycznej w Głogowie przy ul. Koszarowej 1.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Ktoś pisze:

    Absolutnie potwierdzam 🙂 Zdjęcie wykonałem jednak sam, ale nie pamiętam, bym należał do UM Głogów. Pozdrawiam 🙂

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..