Opublikowany: śr, Wrz 16th, 2020

Narkotyki trzymał w szafce nad zlewem

Ponad czterysta porcji handlowych metaamfetaminy oraz tabletki ecstasy ujawnili mundurowi w domu jednego z mieszkańców Polkowic. 39-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz kara nawet 3 lat więzienia.

W ręce polkowickich policjantów trafił 39-latek, który podejrzewany był o posiadanie zabronionych substancji odurzających. Przewidywania funkcjonariuszy prewencji potwierdziły się.

– W zeszłą środę funkcjonariusze weszli do wytypowanego mieszkania, gdzie przebywał 39-letni mieszkaniec Polkowic. Podczas przeszukania kryminalni w zamkniętej szafce nad zlewozmywakiem odnaleźli i zabezpieczyli 444 porcje handlowe metaamfetaminy i tabletki ecstasy – mówi Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach.

Na tym jednak nie koniec, bowiem mundurowi znaleźli w mieszkaniu mężczyzny także przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Polkowiczanin został osadzony w policyjnej celi, gdzie poczeka na decyzję sądu w swojej sprawie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..