Opublikowany: wt, Mar 10th, 2020

Narkotyki w mieszkaniu 30-latki

Legniccy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 30-latkę, która ukrywała w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Używki były już przygotowane do sprzedaży. Była to metamfetamina i marihuana. Kobiecie grozi nawet 10 lat za kratami.

Funkcjonariusze prowadzili śledztwo w sprawie prochowiczanki. Podejrzenia się potwierdziły, gdy weszli do jej mieszkania. Tam natknęli się na znaczną ilość narkotyków przygotowanych do wprowadzenia na czarny rynek.

– Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, kryminalni ujawnili blisko 140 porcji handlowych metamfetaminy, prawie 60 porcji marihuany, woreczki strunowe i wagę elektroniczną – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

30-latka usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Została objęta dozorem policyjnym, a niebawem stanie przed sądem. Grozi jej nawet 10-letni pobyt w celi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..