Opublikowany: pon, Maj 7th, 2018

Napadł na partnera swojej matki i ukradł mu portfel

W ręce złotoryjskiej policji wpadł 21-letni mężczyzna podejrzany o rozbój. Zatrzymany obezwładnił partnera swojej matki, po czym zabrał mu portfel z dokumentami i pieniędzmi. O jego losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu złotoryjskiego. – Młody mężczyzna wszedł do pokoju matki, z którą wspólnie mieszka, a następnie doprowadził do stanu bezbronności jej partnera. Kiedy ten nie mógł zareagować wyciągnął z kieszeni portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 170 złotych – relacjonuje sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję następnego dnia. Funkcjonariusze nie potrzebowali wiele czasu na zatrzymanie podejrzanego – 21-latek wpadł w ręce stróżów prawa chwilę po otrzymanym zgłoszeniu.

– Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa rozboju. Funkcjonariusze odzyskali portfel jednak już bez pieniędzy, które zatrzymany przeznaczył na zakup papierosów i alkoholu. O dalszym losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd – dodaje rzeczniczka policji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..