Opublikowany: pt, Lip 3rd, 2020

Napad z bronią w ręku pod okiem kamery (WIDEO)

Kilka tys. złotych padło łupem niezidentyfikowanego dotąd sprawcy, który napadł na jeden z legnickich vape shopów. Policjanci szukają przestępcy, jednak – co ciekawe – swoje poszukiwania rozpoczęli także właściciele sklepu, którzy opublikowali w internecie nagranie kamery z monitoringu.

Ok. godz. 17.30 legnicka policja otrzymała wezwanie po tym, jak w jednym z nadkaczawskich sklepów z papierosami elektronicznymi doszło do napadu rabunkowego.

Więcej w materiale TV Regionalna.pl:

Łupem napastnika padło kilka tys. zł – były to utargi z kilku ostatnich dni. Film z całym zajściem szybko trafił do internetu, bo właściciel postanowił opublikować go, najwyraźniej w nadziei, że niezależnie od postępów w śledztwie, z pomocną informacją zgłoszą się osoby, które rozpoznają sprawcę.

Za pomoc w ujęciu przestępcy właściciel przewidział nagrodę w kwocie 5 tys. zł. Być może niebawem przekonamy się o tym, kto dysponuję większą siłą – miejscowi stróże prawa czy internetowa społeczność. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..