Muzyka w ruinach

Elżbieta Adamiak wystąpi w czwartek, 27 czerwca, w ruinach kościoła św. Mikołaja w Głogowie. Koncert rozpocznie się o godz. 21. 

„Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego” – czytamy w informacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, organizatora wydarzenia.

Niedawno Elżbieta Adamiak obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem.

Podczas głogowskiego koncertu artystka zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty “Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje takie jak: “Jesienna zaduma” czy ” Do Wenecji dalej stąd co dzień”. Towarzyszyć jej będzie zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat – fortepian, śpiew, Sebastian Ruciński – gitara i Piotr Górka – kontrabas.

Bilety kosztują 30 zł. Można je nabyć w Biurze Obsługi Klienta MOK oraz na 30 minut przed koncertem, przy ruinach kościoła.

Źródło: MOK

Dodaj komentarz

*

code