MŚCIWOJÓW. Policja szuka mężczyzny

Michał PacynaJaworska policja szuka zaginionego Michała Pacynę. Mężczyzna wyszedł z domu 25 grudnia i do tej pory nie wrócił, ani nie dał znaku życia. Zaginiony ma 36 lat, jest wysoki i szczupły. Policja apeluje o pomoc w znalezieniu mężczyzny.

– Zaginiony ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy zielone, twarz owalna – mówi Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. – Ubrany był w ciemnogranatowe spodnie dżinsowe, kurtkę koloru czarnego z jasnym napisem na plecach, buty koloru czarnego oraz czarną wełnianą czapkę – dodaje policjant.

Mężczyzna ostatni raz był widziany 25 grudnia około godziny 16.30 w okolicach stacji paliw w Niedaszowie. Do tej pory nie wrócił do domu i nie kontaktował się z rodziną.

Michał Pacyna urodził się 29 września 1978 r. i mieszka w Targoszynie w gminie Mściwojów.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Każdy, kto może udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o zgłoszenie się na Komendę Powiatową Policji w Jaworze lub pod numer telefonu: 76/7262270, 76/7262271 oraz 997.

JW, DRM/FOT. KPP JAWOR

Dodaj komentarz