Mocne uderzenie na stadionie RCS

Wojownicy Streffy Walk Lubin trenują wytrwale w domu, a obecnie wrócili do zajęć w plenerze. Te, są niezwykle potrzebne, gdyż już można wykonywać więcej ćwiczeń jak bardzo potrzebne tarczowanie.

13.00, 14.00, 16.00 i 17.00. W takim czasie można spotkać wojowników Streffy Walk Lubin na obiekcie RCS Lubin, którzy wykorzystują każdą chwilę na treningi w grupach.

– Treningi rozłożyliśmy na cztery w ciągu dnia. Trenujemy po godzinie. Jest to normalna rozgrzewka, a następnie tarczujemy dołączając elementy techniki i na koniec mały zajazd – komentuje Stanisław Tuszyński, Streffa Walk Lubin.

W treningach mogą brać udział wojownicy od 13 roku życia, bez podziału na poziom zaawansowania. Z wiadomych powodów na razie będą to tylko treningi stójkowe. Wojownicy czekają na informacje związane z powrotem do rywalizacji sportowej.

– Czekamy na pierwsze sygnały, gdy będzie pierwsza możliwość startów na gali lub zawodach, więc myślę, że będziemy gotowi – puentuje Stanisław Tuszyński.

Wszelkich informacji co do udziału w treningach udziela trener Stanisław Tuszyński poprzez Messengera lub w wiadomościach na profilu Streffy Walk Lubin.

Dodaj komentarz