Opublikowany: nie, Kwi 15th, 2018

Młodzieżowe pomysły na biznes

W legnickim Kinie Helios magistrat zainaugurował drugą edycję projektu Zrób swój start-up. W projekcie uczestniczą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Prezydent Tadeusz Krzakowski  zachęcał młodzież do wzięcia udziału w warsztatach . – To może być początkiem odkrycia swojej drogi zawodowej, czy nowej pasji – powiedział. Spotkanie otworzył twórca aplikacji turystycznej Footsteps Piotr Sędzik, który też poprowadził warsztaty. – Podejmijcie wyzwanie w tworzeniu pomysłu na swój biznes – zachęcał. – Nie bójcie się zrobić pierwszego kroku. Każdy ma szansę na stworzenie projektu, który odniesie sukces – przekonywał.

Laureat ostatniej edycji projektu Łukasz Podlipski przedstawił swój zwycięski projekt pn. Casual. Podkreślił, że dzięki warsztatom zdobył cenne doświadczenie, wiedzę i znajomości, które pomogły mu w dalszej pracy nad rozwojem swojej odzieżowej firmy. – Nawet jeśli  projekt nie zwycięży, to nie ma tragedii. Liczy się to, co wyniesiemy z warsztatów i jak wykorzystamy zdobytą tam widzę – mówił zwycięzca pierwszej edycji.

ŹRÓDŁO UM LEGNICA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..