Opublikowany: czw, Lis 7th, 2019

Milojević: Musimy wygrywać każdy kolejny mecz

Już jutro piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają derbowy mecz z KPR-em Kobierzyce. Początek spotkania w hali RCS o godzinie 18:30.

KPR wygrał w pierwszej rundzie na własnym parkiecie, teraz lubinianki będą miały okazję do rewanżu na derbowych rywalkach – Na pewno czeka nas trudny mecz. O punkty z Kobierzycami nie będzie łatwo, jednak musimy dać z siebie wszystko, bo to zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne. KPR nieprzypadkowo zajmuje wysokie miejsce w tabeli, ale my mamy swoje cele i do nich dążymy – mówi Jovana Milojević.

Metraco Zagłębie ostatnie dwa mecze rozegrało na wyjeździe. Niestety z Lublina i Jarosławia Miedziowe wróciły bez punktów. Przed drużynami PGNiG Superligi Kobiet jeszcze sporo grania -Musimy patrzeć tylko na siebie, nie na innych. Trzeba poprawić błędy, które zdarzały się nam w ostatnich meczach, grać swoją piłkę ręczną z dobrą, twardą obroną. Nie mamy już miejsca na pomyłki i teraz musimy wygrywać każdy kolejny mecz – dodaje obrotowa Metraco Zagłębie Lubin.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1633

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..