Opublikowany: pon, Gru 18th, 2017

Mikołajki jak z bajki

To była pierwsza tego typu impreza dla przedszkolaków w Chocianowie – na „Mikołajki jak z bajki” przyszła ponad setka maluchów. Były zabawy, konkursy i prawdziwie świąteczna atmosfera.

Impreza została zorganizowana w sali rodzinnych ogródków działkowych w Chocianowie. W sobotnie popołudnie na dzieci czekała wata cukrowa, popcorn, ciasta a na starszych chocianowian – kawa i herbata. Malowanie dziecięcych buzi i skakańce cieszyły się wielkim powodzeniem, jednak maluchy najbardziej czekały na spotkanie ze świętym Mikołajem, pozującym z nimi do zdjęć i oczywiście wręczającym prezenty.

– Cieszę się, że zorganizowana przeze mnie impreza dla przedszkolaków cieszyła się tak dużym powodzeniem. Przyszło ponad sto dzieci, na szczęście wraz ze świętym Mikołajem przygotowałem więcej paczek i upominków, więc żaden maluch nie został pominięty. Bawiące się, szczęśliwe dzieci stworzyły naprawdę bajeczną atmosferę – opowiada Tomasz Kulczyński, który zorganizował zabawę.

Pod koniec imprezy mieszkańców Chocianowa czekała jeszcze jedna niespodzianka – na zaproszenie organizatora przyjechał znany wszystkim kibicom MKS Zagłębie Lubin Krecik. Klubowa maskotka cieszyła się niemal tak dużym powodzeniem, jak sam święty Mikołaj.

.

Wyświetlonych 9 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. pierwszy pisze:

  Zabawa świetna ! Byłem z dzieciakami i mile się zaskoczyłem. W Chocianowie nigdy nie widziałem czegoś takiego ! Panie radco więcej takich incjatyw proszę !

 2. Jacek pisze:

  Bardzo dobrze. Dzieci skorzystały, miały radoche. Powinno być więcej takich imprez!
  Tylko jedno zasadnicze pytanie, dlaczego właśnie TEN pan? Skąd bierze się w Chocianowie, i co ma wspólnego z naszym miastem?
  Czy zrobił to bezinteresownie.
  Rodzice się cieszą, dzieci się cieszą – i prawidłowo! Ale niestety, to nie było dla dzieci i z myślą o nich, to dla pana Kulczyńskiego i z myślą o samym sobie. Obcy człowiek z obcego miasta, próbuje zyskać poparcie wsadzając zaproszenia dzieciom do bucików i kurteczek w przedszkolu, bo tak właśnie było. Nie chcemy i nie bedziemy skolonizowani przez LUBIN. Ktoś to wszysko finansuje….

 3. Do Jacek pisze:

  Ludzie właśnie tak przypuszczali. Rozmawaliśmy o tym ostatnio pod przedszkolem właśnie, bo ktoś tam miał informacje, że ten organizator chce startowac na burmistrza w przyszlym roku. Poszłyśmy tam z koleżankami i swoimi pociechami, bo jak mówią trzeba korzystać, dzieci się dobrze bawiły to i nas to cieszyło, ale to nieznaczy, że od razu będę na niego głosować, bo nie będę ani ja ani znajome z którymi byłam.

 4. Do "Do Jacek" pisze:

  Czegoś nie rozumiem jako obserwator. Nie mam dzieci to nie poszedłem.. Ale ty swoje przypuszczałaś, mimo wszystko dzieci zabrałaś bo przecież fajnie i za darmo…Ale głosować nie będziesz, bo przecież znowu swoje wiesz i lepiej będzie nie zagłosować na to co już było i nadal nie mieć nic..Zacna toć to filozofia…

 5. Mariola pisze:

  A ja byłam i muszę napisać, że moje dziecko świetnie się bawiło. Dmuchane zjeżdżalnie, popcorn, wata cukrowa i miłe upominki. Rozmawiałam z koleżanką, która również mile zaskoczyła się wysokim poziomem organizacji. Do tej pory Pan Tomasz był dla nas obcą, nikomu nieznaną osobą i cieszę się że przyjechał do naszego miasta. A jak się potwierdzi informacja o kandydowaniu – to mimo iż do tej pory nie interesowałam się wyborami, to Panie Tomaszu z czystym sumieniem chciałabym, aby Pan startował.

 6. oOo Mariolka pisze:

  dał watę cukrową popcorn i już na niego będą głosować…
  Jak w polsce ma być lepiej… Zacznij myśleć jeden z drugim, bo potem Twoje dzieci będą spłacać długi miasta, państwa, bo starzy się dali przekupić popcornem albo kiełbasą z keczupem na papierowej tacce. Wstyd mi by było wewnętrznie. Więcej myślenia! Nie bądźmy durni!

  Dam Ci 100zł i przebiegniesz się nago po rynku.
  i wiesz co? i więcej będziesz miała z tego korzyści jak z tego, że ktoś obcy z sąsiedniego miasta, prawdopodobnie finansowany przez kogoś po coś, zostałby burmistrzem na którego TY głosowałaś. Zero świadomości ile takie coś może nieść konsekwencji dla mieszkańców, także dla Twoich dzieci. odbije się dużo mocniej jak po popcornie i wacie cukrowej.

 7. Anonim pisze:

  Trochę w tym racji.
  Ktoś przyjeżdża do Chocianowa, możliwe, że w tym mieście był kilka razy w życiu, i robi imprezę dla dzieci za – mniejwięcej – 20 tyś złotych – bo to nie kosztowało tysiąc czy dwa.
  A mam gest, pojadę do miasta obok wydam 20 tys. A tak o, żeby dzieci miały radochę, nic z tego nie chcę. Zrobię festyn i jadę do Lubina, więcej się tu nie pokażę.
  No może ja mam nieszablonowe myślenie, ale COŚ TU NIE GRA….

 8. Piotrek_78 pisze:

  Internetowe trolle znajdą się wszędzie, także bez spiny ludzie. Byłem na imprezie z “olafem” a moja żona na imprezie “Pana Tomasza” i wiecie co – nawet nie ma co porównywać. Chciałbym, aby ten Pan organizował takie akcje częściej, bo jak ktoś wcześniej napisał, w tym mieście ludzie powinni częściej korzystać z atrakcji a nie siedzieć w domach przed telewizorami. Władza jest dla nas, a nie my dla władzy.

 9. Janek pisze:

  Mam wrażenie, że Polacy nigdy nie będą zadowoleni. Nic się nie robi w mieście- narzekają. Organizuje się fajną imprezę dla maluchów – też narzekają. Znalazł się ktoś, kto ma pomysł na ożywienie naszego miasta to dajmy mu szansę. Brawo, panie Tomku. Impreza była świetna.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..