Mieszko Fortuński na podium Arcadia Arizona 10-ball Open

W Stanach Zjednoczonych rozpoczął się cykl turniejowy, organizowany przez firmę Predator. Za nami pierwszy turniej, w którym znakomite zawody rozegrał lubinianin - Mieszko Fortuński.

Całkowita pula nagród w serii Predatora ma wynieść 775.000$. Pierwszy turniej już za nami. W Arcadia Arizona Open wzięło udział 64 zawodników. Wysokie 3. miejsce zajął Mieszko Fortuński, który przegrał dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzcą całego turnieju, Fedorem Gorst (Rosja).

W zawodach zagrał jeszcze inny lubinianin Konrad Juszczyszyn, który zajął ostatecznie 9. miejsce, oraz Bartłomiej Czapla, któremu nie udało się awansować do finałowego etapu. Kolejne zawody cyklu US Pro Billiard Series już w dniach 9-12 lutego w Wisconsin.