Opublikowany: pon, Sty 21st, 2019

W mieszkaniu miał kilogram marihuany i 66 tabletek ecstasy (FOTO)

Prawie kilogram marihuany oraz 66 tabletek ecstasy znaleźli legniccy policjanci w mieszkaniu 22-letniego mieszkańca gminy Kunice. Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Zatrzymanie 22-latka było wynikiem działań operacyjnych prowadzonych przez policjantów z legnickiej komendy. Kryminalni od dłuższego czasu zajmowali się sprawą, w której zainteresowaniem objęto przestępczy proceder mieszkańca gminy Kunice, trudniącego się rozprowadzaniem narkotyków.

– Podczas przeszukania miejsca jego zamieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko kilogram marihuany i 66 szt. tabletek extazy. Około 150 porcji było już podziałkowane i przygotowane do sprzedaży. Z samej marihuany można by uzyskać dwa tysiące porcji handlowych tego narkotyku – informuje młodszy aspirant jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu

Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że mężczyzna od dłuższego czasu trudnił się handlem narkotykami. 22-letni mieszkaniec gminy Kunice usłyszał zarzuty m.in. handlu narkotykami i posiadania ich w znacznej ilości.

– Na wniosek prokuratora rejonowego w Legnicy, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Podejrzany odpowie za swoje czyny przed sądem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka legnickiej policji.

.

Fot. KMP w Legnicy

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..