Mieszkańcy wybierają gwiazdę Dni Złotoryi

złotoryja_głosowanieAfromental, Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Red Lips – która z tych grup zawita na tegorocznym święcie Złotoryi? Wszystko w rękach mieszkańców. Głosowanie, w którym mogą wskazać wymarzonego artystę już ruszyło.

Przygotowania do tegorocznych Dni Złotoryi już ruszyły. Na oficjalnej stronie Urzędu Miasta rozpoczęło się głosowanie nad wyborem grupy, która zagra dla mieszkańców w ostatni majowy weekend. To żadna nowość, bo podobne rozwiązanie w ratuszu stosują od dwóch lat. W 2015 r. złotoryjanie wskazali na zespół Sami, a rok temu – na legnicką grupę Why.

Tym razem wśród propozycji znalazły się formacje Afromental, Blue Cafe i Red Lips oraz wokalista Rafał Brzozowski. Którzy artyści będą mogli cieszyć się największym poparciem? Dziś stawce przewodzi Red Lips (48,4 proc. głosów) tuż przed Afromental (38,7 proc.). Jak wynika z dotychczasowego podsumowania sondażu, najmniej fanów ma w Złotoryi ma Rafał Brzozowski (3,2 proc. głosów).

Głosy można oddawać na stronie UM w Złotoryi pod adresem http://złotoryja.pl/asp/pl_start.asp?typ=65&sub=342&menu=251&strona=1. Również tam można sprawdzić najświeższe wyniki sondażu. Swój muzyczny gust mieszkańcy mogą wyrażać przez najbliższy tydzień, do piątku, 24 lutego. Każdy zarejestrowany użytkownik może oddać jeden głos.

Dodaj komentarz