Opublikowany: czw, Maj 14th, 2020

#MiedziowiWPogotowiu: Środki czystości dla medyków (LUBIN)

Przedstawiciele klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A. po raz kolejny odwiedzili lubińskich medyków. Tym razem Miedziowi dostarczyli do bazy pogotowia środki czystości.

#MiedziowiWPogotowiu to akcja zainicjowana przez lubińskich szczypiornistów, która ma celu pomoc tym, którzy pracują „na pierwszej linii frontu”, niosąc pomoc wszystkim potrzebującym – Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, którą otrzymujemy niemal z każdej strony. Dziś odwiedzili nas piłkarze ręczni Zagłębia, którzy po raz kolejny pojawili się w naszej bazie. Dziękujemy, że o nas pamiętają nie tylko oni, ale też inni. To naprawdę miły gest – mówi Joanna Bronowicka, dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

Pod koniec ubiegłego miesiąca miedziowi szczypiorniści, wraz z jedną z pizzerii, przygotowali poczęstunek i dostarczyli go medykom. Tym razem sportowcy dostarczyli do bazy pogotowia w Lubinie niezbędne środki czystości.

– Cieszymy się, że możemy chociaż w taki sposób pomóc tym, którzy są zawsze w gotowości, a obecnie są na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Mamy wielki szacunek do medyków i służby zdrowia. Na pewno jeszcze pojawimy się w bazie pogotowia – mówi Adrianna Górna, skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..