Opublikowany: wt, Paź 29th, 2019

Miedziowi siatkarze zagrają z Jastrzębskim Węglem

Za nimi mecz z podopiecznymi Marka Lebedewa, a już 29 października zakończą miesiąc wyjazdowym pojedynkiem z Jastrzębskim Węglem i to na wyjeździe. Siatkarze Cuprum Lubin na inaugurację sezonu pokazali, że są dobrze przygotowani do rozgrywek.

Po spotkaniu w hali RCS, podopieczni Marcelo Fronckowiaka, 30 października o godzinie 18.00 zmierzą się na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. – Zaczynamy ligę tak z wysokiego C można powiedzieć, bo z drużynami, które w zeszłym sezonie pozajmowały same wysokie lokaty i w tym sezonie znowu będą o to się biły, więc nie jest łatwy początek, ale sądzę, że jesteśmy dobrze przygotowani i nie gramy źle – komentuje Mateusz Sacharewicz, kapitan Cuprum Lubin.

Warto podkreślić, że w rankingu najlepiej blokujących znalazł się Przemysław Smoliński, Jakub Ziobrowski zdobył 24 punkty i zajmuje drugie miejsce, na najwyższym stopniu podium w rankingu zagrywających znalazł się Miguel Tavares, a na pierwszym miejscu wśród atakujących ponownie Jakub Ziobrowski.

Listopadowe mecze Cuprum Lubin:
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 2 listopada 2019, godz. 17.30
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 9 listopada 2019, godz. 20.30
GKS Katowice – Cuprum Lubin 16 listopada 2019, godz. 17.00
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk 24 listopada 2019
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin 27 listopada 2019
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin 20 listopada 2019

Fot. Paweł Andrachiewicz

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..