Opublikowany: pt, Sty 10th, 2020

Miedziowe wracają na własnym parkiet

Po dłuższej przerwie piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin wracają na własny parkiet. W ramach 12. serii PGNiG Superligi Kobiet Miedzowe podejmować będą KPR Ruch Chorzów. Spotkanie w hali RCS odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.

Faworyta w tym meczu wskazać nie trudno. Miedziowe plasują się na drugim miejscu z dorobkiem 23 punktów. Lubinianki zgromadziły o 20 punktów więcej od swoich najbliższych rywalek. Ruch wygrał tylko raz, pod koniec października w domowym meczu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wygrały trzy ostatnie spotkania i gonią lidera z Lublina, do którego mają dwanaście punktów straty i jeden zaległy mecz.

Ostatnie mecze z drużyną z Chorzowa Metraco Zagłębie Lubin rozstrzygało na swoją korzyść i to robiło to bardzo pewnie. Dość wspomnieć ostatnie wygrane różnicą  15, 8 i 16 bramek.

– Ruch Chorzów zajmuje ostatnie miejsce, ale to nie do końca odzwierciedla potencjału tej drużyny. Na pewno jest to waleczna ekipa i będziemy musiały od początku być skoncentrowane w stu procentach. Jesteśmy uważane za faworyta w tym meczu i z tej roli będziemy chciały się wywiązać, ale na pewno przeciwnik się przed nami nie położy – mówi Bożena Karkut, szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1704

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..