Opublikowany: śr, Kwi 1st, 2020

Metraco Zagłębie bez Małgorzaty Trawczyńskiej

Po czterech latach spędzonych w Metraco Zagłębiu z klubem żegna się Małgorzata Trawczyńska.

Do Lubina Małgorzata Trawczyńska trafiła z Energii AZS Koszalin. Miała wówczas niespełna dziewiętnaście lat – Do Zagłębia trafiłam z ogromnymi nadziejami na grę w zespole, walczącym o najwyższe cele. Zdobyłam tutaj cztery wicemistrzostwa Polski oraz dwa Puchary Polski i jest to dla mnie ogromny powód do dumy. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, z którymi współpracowałam w czasie mojej przygody w klubie. Nabrałam tutaj doświadczenia trenując i grając w zespole pełnym zawodniczek o wysokich umiejętnościach. Była to dla mnie ogromna nauka, która zaprocentuje w przyszłości. Jestem również przekonana, że przyjaźnie które się zawiązały będą trwały latami. Chciałabym podziękować także kibicom, którzy wspierali mnie zarówno w dobrych jak i złych momentach. Każda przygoda kiedyś się kończy i przychodzi nowy czas jednak nigdy nie należy zapominać o przeszłości. Dziękuję wszystkim za czas spędzony w Lubinie i życzę zdrowia w tym trudnym czasie, w którym się znaleźliśmy – mówi Małgorzata Trawczyńska.

Małgorzata Trawczyńska to kolejna po Zuzannie Ważnej i Małgorzacie Buklarewicz zawodniczka, która odchodzi z Metarco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..