Opublikowany: śr, Wrz 24th, 2014

MĘCINKA. Uratowały ich pasy

IMG_7214O ogromnym szczęściu mogą mówić kierowca oraz pasażer auta osobowego, którzy bez szwanku wyszli z wypadku na odcinku drogi krajowej nr 3 w okolicach Małuszowa, w gminie Męcinka. Samochód dachował, a całe zdarzenie wyglądał naprawdę groźnie.

– Samochodem marki Skoda podróżowało dwóch 40-latków, mieszkańców okolic Wałbrzycha. Na szczęście żadnemu z nich nic się nie stało. Przed tragicznymi skutkami dachowania auta uchroniły mężczyzn zapięte pasy – mówi Łukasz Starowicz, oficer prasowy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze. – Nie wiadomo jeszcze czy przyczyną wypadku była brawura czy alkohol – dodaje oficer.

W trakcie usuwania skutków wypadku, ruch na drodze odbywał się wahadłowo i kierowany był przez strażaków. W akcji ratunkowej uczestniczyły trzy jednostki ratownicze z Jawora oraz strażacy z OSP w Małuszowie.

ER/ ZDJĘCIE  ILUSTRACYJNE

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..