Opublikowany: wt, Maj 26th, 2020

Mamy w mundurach (FOTO)

Kobiety, które na co dzień pracują w służbach mundurowych to m.in. jaworskie funkcjonariuszki policji. Mamy w mundurach usłyszały dziś życzenia od komendanta powiatowego, insp. Andrzeja Błaszczaka.

– W dniu Waszego Święta, w imieniu własnym i kierownictwa jaworskiej Policji pragnę złożyć  najserdeczniejsze życzenia wszelkiej radości i pomyślności. Jednocześnie dziękuję Wam za profesjonalne łączenie aktywności zawodowej z licznymi obowiązkami wynikającymi z macierzyństwa. Takie życzenia na ręce wszystkich mam pracujących w jaworskiej komendzie złożył Komendant Powiatowy Policji w Jaworze insp. Andrzej Błaszczak.

 Jak pogodzić bycie mamą ze służbą?

– Praca w Policji i bycie mamą trójki dzieci jest to jedno z najtrudniejszych zadań, bo wymaga ode mnie wielu wyrzeczeń oraz poświęcenia. Zwłaszcza teraz w dobie epidemii, kiedy zmęczona wracam do domu po pracy i chciałabym po prostu odpocząć, ale przecież muszę dzieciom poświęcić czas przy odrabianiu e-lekcji” – wyznaje mł. asp. Magdalena Sokołowska.

St. sierż. Agnieszka Bielak dodaje, że „obowiązki macierzyńskie i zawodowe oczywiście można pogodzić, ale jest to możliwe wtedy, gdy ma się wsparcie w drugiej osobie.

fot. KPP Jawor

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..