Machał matce młotkiem nad głową i krzyczał, że ją zabije

Trzymał młotek w rękach i groził swojej matce, że ją zabije. Machał nim i zatrzymywał go dopiero przy jej głowie. Wyzywał matkę, krzyczał na nią i budził w środku nocy. Taki horror fundował swojej matce 28-letni lubianin.

Lubińscy policjanci zostali wezwania na interwencję domową. 28-letni lubinian znęcał się nad swoją matką.

Mężczyzna wyzywał matkę słowami wulgarnymi, obelżywymi, ciągle niepokoił poprzez krzyki, włączanie głośno muzyki, budzenie w nocy – informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. 

Podczas jednej z awantur krzyczał do matki, że ją zabije. Wymachiwał młotkiem zatrzymując go bezpośrednio przy jej głowie. Okazało się, że 28-latek urządzał swojej matce horror zawsze, gdy był pod wpływem narkotyków.

– Funkcjonariusze przerwali dramat kobiety i zatrzymali agresora. W trakcie interwencji przy mężczyźnie policjanci ujawnili i zabezpieczyli metalowy młotek. Awanturnik był bardzo agresywny i pobudzony. Policjanci zmuszeni byli użyć wobec podejrzanego środków przymusu bezpośredniego w postaci gazu i kajdanek, a także kasku ochronnego – dodaje Serafin.

28-latek trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą. Trafił do aresztu tymczasowego na trzy miesiące. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodaj komentarz