Opublikowany: śr, Paź 23rd, 2019

Lubińska Liga Szóstek ma oficjalne stroje

Zespoły, które występują w Lubińskiej Lidze Szóstek w ostatnich dniach otrzymały profesjonalne stroje marki Saller, w których występować będą w rozgrywkach. – Realizujemy obietnicę, którą daliśmy kapitanów. Cieszę się, że w końcu mogą grać w tych wyjątkowych strojach – mówi Tomasz Górzyński, organizator Lubińskiej Ligi Szóstek.

Lubińskie rozgrywki to niejako kontynuacja zmagań w ramach Playarena. Tam po zmianach doszło do drastycznego wzrostu cen udziału w rozgrywkach, dlatego w Lubinie postanowiono stworzyć własną ligę. – Drużyny same sygnalizowały ten problem, co zresztą widać było po spadku aktywności na boiskach. Decyzja została podjęta spontanicznie i od roku zespoły rywalizują już w Lubińskiej Lidze Szóstek. Pierwsze drużyny otrzymały już oficjalne stroje a kolejne będą otrzymywać je w najbliższym czasie – mówi Tomasz Górzyński.

Aktualnie w rozgrywkach udział bierze ponad dwadzieścia zespołów, które walczą o Mistrzostwo Lubina a nasze boiska znów zapełniają się meczami. Przykładem może być wtorkowy wieczór, gdy po zakończeniu jednego meczu, od razu odbywał się drugi. – Kiedyś było to standardem w Lubinie, więc z całą pewnością warto by do tego wrócić. Sam mieszkam obok boiska w Małomicach, więc doskonale pamiętam jak to wyglądało – dodaje Górzyński.

Po rozegraniu blisko czterdziestu spotkań, na czele tabeli znajduję się zespół Seidou, który w jedenastu dotychczasowych meczach odniósł osiem zwycięstw, zanotował jeden remis i poniósł dwie porażki. Za ich plecami znajduje się natomiast MyTravel oraz Warka Team Champions, które wygrały wszystkie swoje mecze, ale rozegrały ich mniej niż Seidou.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..