LUBIN. Znów ograli Czarnych

skraSiatkarze Cuprum Lubin drugi raz w obecnym sezonie ograli zespół Czarnych Radom. Dziś podopieczni Gheorghe Cretu, po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonali rywali 3:1. Dzięki wygranej lubinianie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli.

Cuprum wygrało pierwszego seta, w drugim powróciły demony z meczu w Bełchatowie. Lubinianie, pomimo iż wygrywali 16:10 przegrali ostatecznie 23:25.

Dwa kolejne sety były bardzo wyrównane, jednak w decydujących momentach więcej zimniej krwi zachowali gracze Cuprum, szczególnie w czwartym secie, zakończonym na przewagi wynikiem 30:28.

Cerrad Czarni Radom mieli swoje szanse na doprowadzenie do tie-breaka, ale w starciu z ekipą Cuprum Lubin ugrali zaledwie seta. Tym samym nie udało im się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie.

Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 28:30)

Czarni: Kampa, Żaliński, Pliński, Oivanen, Westphal, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Kędzierski, Ratajczak, Wachnik

Cuprum: Łomacz, Borovnjak, Michalski, Romać, Trommel, Paszycki, Rusek (libero) oraz Łapszyński, Gorzkiewicz