LUBIN. Zbudują fabrykę czekolady

fabryka czekolady2Kraina, jak z filmu o Willym Wonce i jego fabryce czekolady powstanie w galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie. Setki dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół będą mogły wziąć udział w programie edukacyjnym, w ramach którego stworzą własnej roboty pralinki czekoladowe, wezmą udział w wielu konkursach, animowanych wykładach i filmach edukacyjnych.

– To nasz nowatorski projekt. Zależało nam na wydarzeniu, które połączy elementy nauki i zabawy, co stanowi ciekawą i skuteczną formę edukacji dla dzieci – mówi Ewa Sieńko, dyrektor marketingu CUPRUM ARENA. – Ale czekoladę kochają nie tylko dzieci i dlatego dodatkowo przygotowaliśmy słodkie niespodzianki dla wszystkich naszych klientów – dodaje.

fabryka czekolady3Projekt rozpocznie się 31 stycznia i potrwa do 8 lutego. W budynku galerii powstanie wielka fabryka czekolady rodem z filmu Tima Burtona. Budowla będzie przyozdobiona smakowitymi dekoracjami. Powstanie między innymi specjalna taśma produkcyjna, przy której dzieci będą mogły własnymi rękami stworzyć czekoladowe smakołyki.

fabryka czekolady 4– W weekendy fabryka wyprodukuje tysiąc tabliczek czekolady dla klientów, którzy okażą paragon zakupowy. W stu czekoladach zostanie ukryty złoty bilet. Szczęśliwcy ze złotym biletem będą mogli wybrać pudełko z nagrodą niespodzianką – dodaje Sieńko.

Zajęcia w fabryce czekolady będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15 dla dzieci ze szkół i przedszkoli, które wcześniej zgłosiły chęć udziału w programie. Fabrykę mogą odwiedzać także całe rodziny w dni powszednie od 15 do 18 oraz w weekendy od 12 do 18 . Wstęp do fabryki czekolady jest bezpłatny.

DRM/ FOT. CUPRUM ARENA

Dodaj komentarz