LUBIN. Zawodniczki Zagłębia oddały krew

losiu1MKS Zagłębie Lubin S.A. przyłączyło się do akcji, organizowanej przez przez grupę OCB’03 i Stowarzyszenie „Zagłębie Fanatyków”. Dziś w punkcie krwiodawstwa w szpitalu przy ul. Bema pojawiły się zawodniczki KGHM Metraco Zagłębia Lubin wraz trenerką.

Bożena Karkut, Monika Maliczkiewicz, Agnieszka Jochymek i Agnieszka Robótka oddały dziś krew, przyłączając się tym samym do akcji organizowanej przez kibiców Zagłębia – „Oddaj krew, podziel się życiem!”.

Od początku tygodnia trwa już ósma edycja akcji Miedziana Krew – To naprawdę świetna, szczytna inicjatywa. Kibice już nie pierwszy raz organizują coś naprawdę godnego podziwu i należą się im za to wielkie brawa – mówi Bożena Karkut. – Jeśli chodzi o mnie, to pierwszy raz oddaję krew, ale myślę, że nie ostatni. Każdy wie, jak ważna jest to sprawa – dodaje szkoleniowiec miedziowych.

Przypomnijmy, iż podczas najbliższych meczów piłki ręcznej, tj. z Chrobrym Głogów i Wybrzeżem Gdańsk zbierać będziemy słodycze, które zostaną przekazane dla dzieci z domów dziecka.

Dodaj komentarz