LUBIN. Zapisz się do Regionalnej Ligi Halowej

344

Już 13 grudnia podobnie jak w innych ościennnych miejscowościach tak i u nas ruszy Regionalna Liga Halowa organizowana przez Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Te specyficzne w swojej formie zawody – bo rozgrywane między drużynami z naszego miasta – mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza Regionalnej Ligi Halowej.

Regionalna Liga Halowa w piłce nożnej organizowana jest od 2008 r. i na stałe wpisała się na do kalendarza imprez sportowych organizowanych prze RCS. Z biegiem lat uczestniczy w nim coraz więcej drużyn. Wzorem ubiegłych lat do rozgrywek RLH mogą zgłaszać się wszelakie drużyny amatorskie. Każdy zespół powinien składać się maksymalnie z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

Wszystko wskazuje na to, że w tegorocznych zmaganiach zmierzy się jeszcze więcej drużyn niż w latach poprzednich. Wszystkie drużyny chcące uczestniczyć w rozgrywkach w sezonie 2014/2015 organizatorzy proszą o kontakt pod numerem telefony 76 756-11-03 bądź pod adresami mailowymi imprezy@rcslubin.pl bądź a.michalik@regionfan.pl.

Dodaj komentarz