LUBIN. Zagłębie wraca po przerwie

pilka11Po świąteczno-noworocznej przerwie treningi wznawia męski zespół Zagłębia Lubin. Podopieczni Jerzego Szafrańca na pierwszych zajęciach w nowym roku stawią się dzisiaj wieczorem.

Pierwszy, półtoragodzinny trening zaplanowano na godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie. Do końca tygodnia lubinianie trenować będą dwa razy dziennie, rano w terenie i na siłowni, wieczorem w hali. W niedzielę miedziowych czeka odnowa biologiczna.

Po weekendzie plan treningów będzie wyglądał tak samo, natomiast w środę 14 stycznia lubinianie rozegrają pierwszy mecz sparingowy. W Opolu Zagłębie zagra z liderem pierwszej ligi, Gwardią. W piątkowe popołudnie lubinianie udadzą się na turniej, organizowany przez Gaz-System Pogoń Szczecin. Oprócz miedziowych i portowców zagrają w nim także: Chrobry Głogów, Nielba Wągrowiec i MMTS Kwidzyn.

Na 21 stycznia zaplanowano kolejny sparing, rywal nie jest jednak jeszcze znany. 25 stycznia Zagłębie weźmie udział w turnieju towarzyskim, o którym poinformujemy więcej w najbliższym czasie.

Rozgrywki ligowe zawodnicy Zagłebia wznowią 7 lutego meczem z Gaz-System Pogonią Szczecin.

Dodaj komentarz