LUBIN. Zagłębie mistrzem Polski!

old

Oldboje Zagłębia zostali mistrzami Polski! Miedziowi zdobyli złoty medal w Mistrzostwach Polski Masters, które odbyły się w Pabianicach. Lubinianie triumfowali w kategorii plus 35.

Do Pabianic Oldboje Zagłębia udali się w sile dwóch drużyn. Oprócz mistrzowskiej ekipy w kategorii plus 35 lubinianie wystąpili także w kategorii plus 45. Starsza drużyna zakończyła mistrzostwa na siódmym miejscu. W decydującym spotkaniu Zagłębie wygrało z zespołem ze Złotoryi.

Dużo lepiej podczas mistrzostw spisali się Oldboje, występujący w kategorii plus 35. Lubinianie grali bardzo dobrze, a w finale spotkali się z zespołem Włókniarza, wygrywając 17:12.

MVP w tej kategorii wybrano Radosława Fabiszewskiego, a w najlepszej siódemce znalazł się inny z zawodników Zagłębia, Adrian Anuszewski. Z kolei w kategorii starszej wyróżniony został Sławomir Faustman.

Skład Zagłębia plus 35: Roman Zaprutko, Adam Steczek, Łukasz Jasiński, Przemysław Steżowski, Łukasz Kruczkowski, Grzegorz Krok, Damian Demczuk, Tomasz Kikut, Tomasz Morawski, Adrian Anuszewski, Tomasz Fabiszewski, Radosław Fabiszewski.