LUBIN. Wiosenny festiwal dla kobiet

Wiosna Kobiet plakat

Pasje, kreacje, inspiracje pod takim hasłem odbędzie się w Lubinie III edycja „Wiosny kobiet”. W tym roku potrwa 2 dni i odbędzie się 22 i 23 marca. Oprócz warsztatów, przed lubiniankami wystąpi Zbigniew Wodecki z udziałem Sudeckiej Orkiestry Symfonicznej z Wałbrzycha. Restauracja „Pod Muzami” będzie z kolei serwować dania fit. Organizatorem festiwalu jest CK Muza w Lubinie.

„Wiosna kobiet” to szereg warsztatów edukacyjnych, artystycznych i relaksacyjnych. Oferta proponowanych zajęć jest tak duża, że z pewnością każda z pań znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

– Zapraszamy panie, które chcą podarować sobie odrobinę czasu. Stawiamy na rozwój osobisty wszystkich chętnych kobiet, które uczestniczą w zajęciach już kolejny raz, ale także zachęcamy inne panie, by wzięły udział w kolejnej edycji tej imprezy- mówi Małgorzata Życzkowska-Czesak, dyrektor CK „Muza „ w Lubinie.

Koncerty, spotkania, wykłady i kino dla kobiet, a także stoiska w holu „Muzy” z rękodziełem, to tylko niektóre z propozycji organizatora. Już teraz można zapisywać się na poszczególne warsztaty. Szczegóły dotyczące sposobu rezerwacji znajdują się na stronie www.ckmuza.eu.

SZAT

 

 

Dodaj komentarz