LUBIN. Weekend z piłką ręczną

Handball_the_ball

Kibice szczypiorniaka nie będą mogli narzekać na nudę w najbliższy weekend.

W sobotę (5 kwietnia) będziemy świadkami podwójnych derbów Dolnego Śląska, będą to mecze barażowe decydujące o tym kto będzie mógł myśleć o dalszej walce o Mistrzostwo Polski.  Jako pierwsi na parkiecie zameldują się Juniorzy Młodsi. Przeciwnikiem Zagłębia będzie MKS MOS Wrocław. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:30. O godzinie 14:30 rozpocznie się spotkanie Juniorek Młodszych. Naprzeciw miedziowych stanie drużyna UKS Handball-28 Wrocław. Sobotnie mecze odbędą się na hali RCS przy SP 14 przy ulicy Norwida 10.

Kolejnego dnia (niedziela, 6 kwietnia) kibice będą świadkami dwóch meczów z udziałem Zagłębia. O godzinie 10:00 odbędzie się mecz Młodzików, w którym lubinianie zmierzą się z UKS-em Dziewiątka Legnica. Zaraz po zakończeniu spotkania fani będą mogli zobaczyć mecz w kategorii Dzieci. Przeciwnikiem Zagłębia tym razem będzie MKS Żagiew Dzierżoniów. Początek zawodów o godzinie 12:00. Niedzielne mecze odbędą się na hali RCS przy ul. K.E.N. 17b.

Na deser odbędzie się mecz rezerw Zagłębia, w którym podopieczne Beaty Miazgi spotkają się z rezerwami KPR-u Jelenia Góra. Początek spotkania o godzinie 14:00 na hali przy ul. K.E.N. 17b.

Dodaj komentarz