REGION. Timberlake i tunel primaaprilisowymi żartami

normal_a2~21Justin Timberlake nie wystąpi w Lubinie. Nasza informacja o sierpniowym koncercie światowej sławy artysty była tylko primaaprilisowym żartem. Podobnie, jak wiadomość o odkryciu podziemnego korytarza w Legnicy.

Większość fanów zapewne byłaby szczęśliwa, gdyby Justin Timberlake wystąpił w Lubinie. Potwierdzają to statystyki. Informację o koncercie na stronach internetowych lubin.pl i regionfan.pl przeczytało blisko pięć tysięcy internautów, telewizyjnego newsa na youtube obejrzało 1250 osób. Niestety jego koncert w Lubinie- to primaaprilisowy żart. Artysta rzeczywiście odwiedzi Polskę, ale da tylko jeden koncert w Gdańsku. IMG_2469

– Justin Timberlake występuje na wielkich stadionach i ogromnych obiektach, dlatego występ w naszej hali byłby wielką niespodzianką – mówi Piotr Midziak, prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Wprawdzie Justin Timberlake nie wystąpi podczas otwarcia hali, to prezes RCS-u zapewnia, że oprócz imprez sportowych w nowym obiekcie będą organizowane także koncerty muzyczne. Póki co pierwszą imprezą sportową w nowej hali będzie mecz reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn Polska – Austria. Rozegrany zostanie 27 sierpnia i tym razem jest to informacja prawdziwa.

SZAT/FOT. JUSTINTIMBERLAKE.PL

Dodaj komentarz