LUBIN. Szlagier już w niedzielę

zl1W najbliższą niedzielę dojdzie do szlagierowego spotkania w PGNiG Superlidze Kobiet. W Lubinie KGHM Metraco Zagłębie podejmować będzie Vistal Gdynia.

Zawodniczki Zagłębia zdają sobie sprawę z wagi spotkania i zapowiadają walkę o dwa punkty – Będziemy walczyć o zwycięstwo. Dobrze przygotujemy się pod kątem rywala, przeanalizujemy jego mocne i słabe strony. Musimy zagrać zespołowo i z charakterem – po prostu tak, żeby wygrać. Damy z siebie wszystko, bo wiemy jak ważny jest to dla nas mecz – mówi Joanna Obrusiewicz.

W ligowej tabeli panuje duży ścisk. Lubinianki mają tylko trzy punkty straty do najbliższego rywala, Vistalu, ale nad szóstą w tabeli Pogonią Baltica Szczecin dzieli je taka sama ilość „oczek” – Liga się w tym sezonie bardzo wyrównała, dlatego każde spotkanie może okazać się niezwykle ważne w kontekście układu tabeli przed fazą play-off. Kilka drużyn jest bardzo blisko siebie i przez te ostatnie kolejki rundy zasadniczej trwać będzie walka o zajęcie jak najlepszej pozycji przed decydującym etapem rozgrywek – dodaje rozgrywająca KGHM Metraco Zagłębia Lubin.

Dodaj komentarz