LUBIN. Sezonowcy sprawiają niespodziankę

IMG_4616Śnieg zalegający na boiskach nie przeszkadza w grze zawodnikom uczestniczącym w lubińskiej Playarena. Wczoraj na boisku w Małomicach doszło niebywale ciekawego spotkania, w którym zmierzyły się zespoły Sezonowców i naszpikowanej znanymi w lokalnym środowisku zawodnikami Ekipy Janusza Raka. Ostatecznie sensacyjnie lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy pokonali drużynę Patryka Macieji 15:12.

Już pierwsza połowa meczu zapowiadała nam sensację, ponieważ tego dnia Sezonowcy byli niesłychanie skuteczni i wykorzystywali każdy błąd obrony Ekipy Janusza Raka, której nie pomogli nawet reprezentant Polski w piłce nożnej sześcioosobowej Christian Tomyk czy do niedawna zawodnik KGHM Zagłębia Lubin – Ariel Famulski. Po pierwszej części gry mieliśmy 8:2 dla zespołu Michała Blicharskiego. Druga połowa to natomiast pogoń za wynikiem Ekipy Janusza Raka, która co kilka minut dochodziła rywala na dwie bramki – wtedy to jednak Sezonowcy znowu odpowiadali i kontrolowali do samego końca wynik spotkania.

Ostatecznie drużyna popularnego „Blachy” pokonała wyżej notowanego rywala i sprawiła tym samym jedną z największych niespodzianek w tym sezonie ligowym.