LUBIN. Rusza szkółka rugby

rugby3

Już w przyszłym tygodniu zaczynają się zajęcia dla najmłodszych, organizowane przez lubińskich rugbystów przy współpracy z KGHM i wolontariuszami. Wszystko po to, aby zapewnić dzieciom atrakcje w wakacje.

Zawodnicy Klubu Rugby Miedziowi Lubin zorganizowali szkółkę rugby dla dzieci od 7 roku życia. Zajęcia będą darmowe i odbywać się będą od 22 lica we wtorki i czwartki, na boisku Szkoły Podstawowej nr 10 na Przylesiu. Miedziowi zapewniają dzieciom napoje oraz owoce, a na zakończenie wakacji odbędzie się turniej podsumowujący zajęcia – Zapraszamy wszystkie pociechy – mówi Robert Warecki – Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerska, która zapewni dzieciom miłą zabawę – dodaje prezes klubu.

To kolejna akcja Miedziowych promująca ten sport. Rugbyści odwiedzili już wcześniej takie szkoły jak sp.10, 12, 1 i 14, Gimnazjum w Lubinie i Ośrodek w Szklarach Górnych – Nie udało nam się odwiedzić wszystkich szkół, ale obiecujemy że po wakacjach pokażemy też rugby w innych szkołach, dlatego tym bardziej zapraszamy do udziału w letnich zajęciach – mówi kapitan Mariusz Ryniec.

Dodaj komentarz