LUBIN. Przed nami drugi półfinał

AM_305

Przed nami drugi mecz półfinałowy Pucharu Playarena Lubin.pl, w którym zmierzą się z sobą FC BARCELUBIN oraz UZZM Ice StorM Lubin. Już o godzinie 20:30 na boisku przy Gimnazjum nr 3 poznamy zespół, który 18 czerwca zagra z SanTForzą o zwycięstwo w całym turnieju.

Jeszcze kilka miesięcy temu zdecydowanym faworytem tego starcia byłby z całą pewnością obrońca tytułu. Jednak po transferach do drużyny prowadzonej przez Tomasza Szwajkę przewidywania legły w gruzach. Do FC Barcelubin najpierw dołączyło trio Karol Fryzowicz, Maciej Bancewicz i Mariusz Szuszkiewicz, a w ostatnim czasie także kolejny zawodnik KS-u Polkowice – Krzysztof Drzazga oraz bramkarz trzecioligowej Prochowiczanki – Kamil Bachusz.

–  Współpraca sztabu szkoleniowego Barcelubin z młodymi zawodnikami Klubu Sportowego Polkowice idzie w bardzo dobrym kierunku. W dniu dzisiejszym do drużyny dołączył kolejny młody, perspektywiczny zawodnik a mowa o Krzysztofie Drzazga. – mówi Tomasz Szwajka, kapitan i manager zespołu.

Osiemnastoletni napastnik w barwach polkowicego klubu jest w ostatnim czasie w fantastycznej formie. W dwóch ostatnich meczach przeciwko Iskrze Kochlice i Stali Chocianów strzelił aż… dziewięć bramek. Co ciekawe łącznie w tych dwóch meczach zawodnicy występujący w lubińskiej lidze pod nazwą FC Barcelubin strzelili piętnasćie z siedemnastu bramek. Jeśli podobą formę zaprezentują dziś to wszystko wskazuje, że dziś będą świetować awans do finału, w którym zwycięzca dzisiejszego meczu spotka się z SanTForzą.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 na boisku przy Gimnazjum Nr 3.

Dodaj komentarz