LUBIN. Polska – Kazachstan w hali RCS-u!

boksJuż w ten piątek, 23 stycznia w hali RCS polski zespół podejmie Astana Arlans Kazakhstan.

Ekipa Kazachstanu zaczęła sezon od zwycięstwa z debiutantem Caciques Venezuela 5-0. Nasi zawodnicy w pierwszym starciu tego sezonu odnieśli porażkę, ulegli z Puerto Rico Hurricanes 2-3. Do tej pory Husaria dwukrotnie walczyła z Kazachami, przegrywając za każdym razem 1-4 – w Wyszkowie i Astanie. Mamy nadzieję, że tym razem Rafako Hussars Poland uda się pokonać przeciwnika. Liczymy na pomoc kibiców, którzy swoim dopingiem potrafią motywować do walki!

Jeszcze niezdecydowanych zapraszamy serdecznie.Warto przyjść na halę i poczuć sportową  atmosferę. Wielkie emocje rozpoczną się już o godzinie 20.00. Na ringu w kategorii +91 kg wystąpi utalentowany Paweł Wierzbicki.  Oprócz niego kibice na hali i widzowie TVP zobaczą w akcji Niemca Hamzę Toubę -52 kg, 4-krotnego Mistrza Polski Dawida Michelusa -60 kg, Irlandczyka Stephena Donnelly -69 kg i występującego w niemieckiej Bundeslidze Mateusza Tryca -81 kg.

Bilety na Galę Boksu Polska – Kazachstan są wciąż w sprzedaży. Wejściówki na mecz można kupić w kasach hali widowiskowo – sportowej w recepcji squash codziennie w godzinach: 10.00 – 21.00 oraz na abilet.pl. W zależności od sektora wejściówki na mecz kosztują od 20 zł do 80 zł.

Dodaj komentarz