LUBIN.Policja poszukuje zaginionego

blachowiczKomenda Powiatowa Policji w Lubinie prosi o pomoc w odnalezieniu 24-latka. Rafał Błachowicz wyszedł z domu 1 lutego b.roku i do tej pory nie wrócił. Nie ma z nim też żadnego kontaktu.

Akcję poszukiwawczą prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Od początku lutego mężczyzna nie skontaktował się ze swoimi bliskimi ani znajomymi. Rafał Błachowicz jest zameldowany przy ul. Drzymały 13b/8, ostatnio jednak przebywał przy ul. Kruczej.

Mężczyzna ma 180 cm wzrostu i waży około 70 kg, ma szczupłą budowę ciała, włosy krótkie ciemne, oczy brązowe, twarz pociągłą. Gdy ostatnio był widziany miał na sobie kurtkę z kapturem długości ¾ koloru czarnego z szarymi wstawkami, spodnie dżinsowe koloru ciemnoniebieskiego, buty sportowe marki Nicke koloru czarnego.
Znaki szczególne to ułamany ząb – górna jedynka, tatuaż pod lewym okiem – dwie kropki, tatuaże na obu rękach i obu nogach.

Policja prosi o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego pod numerami telefonu76-84-06 220, 997 lub 112.

SZAT

Dodaj komentarz